Budowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 9

Mieszkaniec 20-09-17 13:49

Kompletne kłamstwo i pomówienie że pan krzysztof blokuje budowę ale prawdą jest że powiat za przyczyną pana krzysztofa buduje na dworcowej fajny chodnik który będzie kolejną wizytówką łasina i tej budowy a tak poza tymi pomówieniami to na tym forum to budowa ruszy jak będą pozwolenia a to nastąpi szybko pozdrawiam p.krzysztofa bo facet ma głowę na karku i tego zazdroszczą panu

Odpowiedz Cytuj
Ego. 20-09-17 13:52

Co oskarżasz że KK ty ciemniaku.Każdy powinien wiedzieć Ze do rozpoczęcia budowy obowiązuje DOKUMENTACJA.Ty nie wypisuj takich oskarżeń bo po prostu nic nie wiesz w temacie inwestycji i się OŚMIESZASZ.

Odpowiedz Cytuj
Bb 20-09-17 14:58

To było pytanie, a nie stwierdzenie, więc ciemniakiem to może jesteś ty. Wróć do podstawówki. Ludzie na mieście tak mówią, więc pytam i nie widzę w tym nic złego. Od kiedy "plotki" i "oczernianie" komuś ma tym forum przeszkadza? Kampania wyborcza już się zaczęła? Od kiedy tu się kogoś broni, a nie szkaluje? Nowe trendy widzę.

Odpowiedz Cytuj
Asia 20-09-17 19:44

Bb przesadziłeś i to mocno oj mocno. Zanim coś napiszesz to pomyśl bo widać że celowo niszczysz kogoś i masz swój w tym interes to widać.Plotki i oczernianie i szkalowanie jak piszesz to twoje trendy.Ty wywołałeś tą kampanie wyborczą .Muszę to napisać przyjedz do nas do Szczepank a zobaczysz co zrobił pan Klonowski .Cała wieś zrobiona droga chodnik a jak było przez cale lata żaden radny palcem nie ruszył.Na zebraniu z nami powiedział że to się da zrobić i słowa dotrzymał.To jeden z nielicznych co mówi prawdę i w oczy. Nigdy w te płoty nie uwierzę wrabiają go ci co nic nie robią i zazdroszczą mu, ten facet to społecznik. A ta budowa jak ktoś zaczął to i skończy.

Odpowiedz Cytuj
Bb 20-09-17 22:21

Zadałem tylko pytanie i wyraziłem swoją opinię na podstawie obserwacji. I żadnej przesady w tym nie widzę. Pożyjemy zobaczymy w takim razie.

Odpowiedz Cytuj
Przepiękny 21-09-17 3:32

Bb - masz rację i daj spokój. A pro po chodnika na Dworcowej przepych w ilości pracowników to tam widać i nic więcej, prawie II-tydzień i żółwie tempo.Mam małe pytanko kto uzgadniał wysokość usytuowania krawężnika od strony posesji.Zaniżają posesję,a przy obecnych zmianach klimatycznych ma to znaczenie.I tu jest pole popisu dla radnych naszego miasta i powiatu.Jak co robić to robić to dobrze z myślą o mieszkańcach.A odpowiadać to podnieś Pan sobie dom.Do dzieła Panowie a nie sztuka dla sztuki to już raz przerabialiśmy.

Odpowiedz Cytuj
gmina 21-09-17 9:10

Widać że co niektórzy w nosy walczą nawet na forach .Niestety nie wolno oskarżać kogoś za co jest nie winien .Prawdą jest że jak pan Krzysztof został radnym w Grudziądzu to ruszyło z robotami no a jak teraz jest jest przewodniczącym to nikt nie jest ślepy i widzi kasa z powiatu na łasin idzie i duża kasa .Wszędzie widać inwestycje powiatowe a gdzie nasze gminne.Jak to robi pan krzyszyoł nie wiem ale poparcie u ludzi ma i go szanują . Tyle w temacie

Odpowiedz Cytuj
Fghf 21-09-17 11:28

Najpierw zróbcie chodniki w miescie bo PKS juz nie ma i do ZPOW chodnik to juz mamy. A koło stadionu mój pies noge złamał. W centrum centrum sie najpierwm robi !!!!! a pózniej boki tak.

Odpowiedz Cytuj
W odp.do gminy 21-09-17 21:14

W NOCY ANIE W NOSY.W NOSIE TO ONI WSZYSTKO MAJĄ.

Odpowiedz Cytuj
Gość. 23-09-17 13:38

A mają w nosie ,mają!!!!!! Pan Kawski to sam jezdziłdził i załatwiał fundusze unijne! A obecny burmistrz traktuje siebie w urzędzie jako osobę reprezentacyjną ! Ani jednej złotówki nie pozyskali ! Pytamy również po co w urzędzie zastępca tez jako osoba reprezentacyjna ? Czy do brania wysokich poborów? Jak już ktoś wyżej napisał Łasin idzie na dno, wybierzcie ich na następną kadencję a Łasin zniknie całkowicie z mapy !!!! . Takich zarządców nam nie potrzeba . Jest jeszcze rok czasu i mało i dużo, dlatego należało by się zastanowić czy chcemy tak dalej żyć i patrzeć ze swoistym spokojem jak rządzi kolesiostwo.A jest tyle do zrobienia,nie tylko chodniki i ławeczki za 200 zł !!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem