Budowa

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 8 z 9

Mroziik 17-01-18 11:34

Autor 17-01-2018 09:17:32 Narazie obecny burmistrz musi chodniki na łasinie i wioskach robic bo mineło 30 lat i nikt nie dzwignał tematu.
Nie "mędrkuj" tylko teraz bierz łopatę w dłoń i za odśnieżanie chodników czas się wziąć , bo ma znów dosypać w nocy śniegu .

Odpowiedz Cytuj
Xyz 17-01-18 17:38

Jak nie robili chodników! a chodnik ze starych Jankowic prawie do kościoła w Strzelcach zrobiony przez Pana Kawskiego,ul Wałowa, Curie Skłodowskiej z całą infrastrukturą podziemną i wiele innych. Remonty ulic należy robić kompleksowo a nie same chodniki. Rury stare co chwile pękają i nie dość że woda śmierdząca to jeszcze przez usterki jej czesto nie ma.Sama stacja uzdatniania wody od początku " skopana", którą pobudował za dług, burmistrz który , 12 lat rządził nic nie zmieni . Potrzebny gospodarz a nie reprezentant !!!!!! Mrozik masz rację!!!

Odpowiedz Cytuj
Zapominalski 17-01-18 18:57

A niech ktoś mi przypomni jakim stosunkiem głosów przegrał Szanowny pan Franciszek i o czym to świadczyło?

Odpowiedz Cytuj
Chór 17-01-18 20:19

Świadczy to o brzydocie, gdyż przeciwko niemu rzucane były oszczerstwa i straszne kłamstwa , w całej gminie (a to się dobrze sprzedaje)przez kilka osób zainteresowanych zajęciem intratnych stanowisk i korzyści nie tylko dla siebie . Na Pana Franciszka nie mogli liczyć, gdyż on nie myślał o jednostce a wręcz o wszystkich mieszkańcach . Jest osobą konkretną a nie chorągiewką. Był to najlepszy Burmistrz , który najwięcej zrobił dla gminy. Do OBECNEJ CHWILI Łasin takiego Burmistrza nie miał. I ZA TO GO SZANUJEMY. Jak mówi ewangelia "klamstwo nigdy nie zwycięża" już nie długo przekonają się o tym zainteresowani, niektórzy już się przekonali. !!!!!!

Odpowiedz Cytuj
-. 17-01-18 22:25

Marazm , inwestorów Łasin nie przyciąga . W portfelach mieszkańców bieda. Zaiskrzyło troszeczkę nadziei z tym wirtualnym marketem , który miał sąsiadować z parkiem miejskim . ..tyle komentarza...

Odpowiedz Cytuj
Gsgs 18-01-18 14:11

Ale po co te bzdura poprzedni burmistrz był super ma juz swój wiek i to jest samożycie a łasin potrzebuje młodej krwi i tyle ??? Młodego burmistrza bez zdolnosci emerytalnej.

Odpowiedz Cytuj
Ego. 18-01-18 21:44

Twój wpis to bzdura .Łasin potrzebuje dobrego gospodarza a nie takiego burmistrza ,który żeby wygrać wybory chce zadłużyć gminę . Ten co ma już swój wiek tego nie zrobił ,mimo tylu inwestycji i spłacie kredytu po poprzedniku zostawił jeszcze rozliczenie końcowe na plusie . Nie mów o wieku ,a raczej o kondycji gminy. A przykładem może być prezydent wielkiego mocarstwa jakim są Stany Zjedniczone i Donald Tramp ! czy prezes pis Jarosław Kaczyński. A młodzi powinni przed podjęciem decyzji aby pistować takie stanowisko nabrać doświadczenia . Ewidentny przykład braku doświadczenia to gmina Łasin !

Odpowiedz Cytuj
Palec 19-01-18 18:22

Obecnie Łasin potrzebuje tzw. tlenu inwestycyjnego . Widzimy co ? ...dreptanie w miejscu i chuchanie w ręce.

Odpowiedz Cytuj
Słonce. 22-01-18 10:23

Zdecydowanie w Łasine potrzebny GOSODARZ.Przeciwnie to zapaść.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem