Elita i Ci drugiej kategori

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mieszkaniec Gminy 11-06-18 8:35

Burmistrz jest dla wszystkich mieszkańców tymczasem jeździ tam gdzie...liżą, a ci co walczą o swoje są omijani szerokim łukiem. Dodatkowo obraża KGW w naszej gminie twierdząc że chleb ze smalcem w Zawdzie jest najlepszy. Dzieli mieszkańców na gorszych i lepszych. Do jakiej grupy Ty się zaliczasz?

Odpowiedz Cytuj
Zbyszek 11-06-18 10:36

Cały czas to robił. Tyle obietnic przed wyborami i po wyborach a my w te obiecaneczki uwierzylismy. Dzieli ludzi to fakt. A jego kaprale co dostali robotę dyrektorską i stadionową, albo podwyżkę próbują ludziom wciskać ciemnotę.Tych kaprali trzeba ujawnić z nazwiska bo też ponoszą odpowiedzialność za tą prywatę co się teraz wyprawia. A co się stało w tej Zawdzie?? Dlaczego padły te słowa dzielące Kgw i mieszkańców.? Na lepszych i gorszych.

Odpowiedz Cytuj
AD 11-06-18 13:27

Ciekawe z jakiego funduszu zorganizowano ten Dzień Dziecka w Zawdzie. Sołectwo takimi środkami nie dysponuje. A imprezka w świetlicy dla wybranych, a podobno to bylo dla wszystkich mieszkańcow. Chyba ktoś się zapomina jak Wy traktujecie ludzi co to ma być? I Burmistrz się pod tym podpisuje i chwali na Facebooku śmiechu warte.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem