Nowe miejsca pracy w Łasinie .

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 3

Szybkie zmiany 17-07-18 13:21
Gość :

Takie bzdury juz piszesz ze masakra, odwracanie kota ogonem, a market i tak będzie, kwestia czasu...

Od odwracanie kota ogonem to Większych specjalistów jak obecna władeza nie ma i nie było. Zresztą w innych sprawach też nas krwawą i bujaką. Za rozwój odpowiada burmistrz i za inwestycje koniec i kropka. Zgadzam się z wcześniejszymi postami burmistrz się nie sprawdził i do wymiany delikatnie mówiąc.

Odpowiedz Cytuj
M 17-07-18 13:38

Ciągną dla siebie wiceburmistrz po co nam te stanowisko. Burmistrz obiecywał zmiany i co zatrudnił swoich za grube pieniądze i to są te zmiany. To miasto się pogrążył za tej władzy każdy to widzi.

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-07-18 14:30

Spoko każdy ma swoje zdanie i czy sie nadaje czy nie ludzie zdecyduja na wyborach, ale pisac ze nie pozwolili na budowe marketu to smiech, co do wyborów to musza jeszcze byc godni kontrkandydaci, a nie slyszalam o nikim innym kto chce startowac

Odpowiedz Cytuj
Bb 19-07-18 12:02

Spoko, co Pani pisze O godności przecież obecnie nam rządzący i zadłuzający tą gminę zniszczył Pana Franka wszyscy wiedzą jak.Właśnie za to za brak godności dla innych ludzi juz powinien być rozliczony.Pewnie lista grzechów jest długa. Trzeba wszystko rozliczyć dlaczego miasto jest zadłużane? Dlaczego zatrudnił Wiceburmistrza ? Jeśli ktoś pisze spoko to pewnie jest stroną? Ma swój powód i próbuje bronić swojej posadki??? Niestety czuje się jak inni oszukana.

Odpowiedz Cytuj
Osobnik 24-07-18 8:10

Postscriptum: Z Polski wyemigrowało w ciągu ostatnich 20 lat 2,5 miliona ludzi. A ilu z Łasina?

Odpowiedz Cytuj
Emigrant 24-07-18 10:27

Wyemigrowali bo mieli takich samorządowców jak my w Łasinie Kobylskiego to na co mieli czekać.Brak miejsc pracy!!!

Odpowiedz Cytuj
Z głową 18-09-18 5:52

Taki mały przykład, Grudziądz 100 tyś mieszkańców, Kwidzyn 38tyś (wartości orientacyjne) Łasin z gminą 5,5 tyś jakoś tak mniej więcej. W Grudziądzu czy Kwidzynie poszukać kogoś do pracy to jak szukanie igły w stogu siana. Specjalisty, fachowca czy pracownika fizycznego, jedni sie cenią(i dobrze) inni poprostu nie chcą pracować a najlepiej udawać że sie pracuje. To jakim códem jakaś firma, która ma np postawić zakład za kilka milionów złotych, ma przyjechać do łasina i tu inwestować skoro nie będzie komu pracować w tej np. fabryce? Każdy praktycznie obecnie pracodawca ma kłopoty z kadrą pracowników, duże firmy szczególnie. W grudziądzu np jest coraz więcej ukraińców i chwała im za to, bo nie ma chętnych do pracy tu u nas na miejscu. Pomyślcie troche zanim napiszecie jakiś bzdurny wpis, burmistrz taki czy siaki, w całej gminie śmierdzi, nie ma tego a tamto jest ochydne i niepotrzebne. Nie podoba sie to nikt was nie zatrzymuje, można sie wyprowadzić do innego miasta. Zobaczycie co tam będzie wam przeszkadzać:)

Odpowiedz Cytuj
Z głową 18-09-18 6:05

Jak by jedez z drógim coś ekonomi lizneli albo chcieli ewentualnie posłuchać np Tvn biznes,to byście wiedzieli co jest impulsem rozwoju gospodarczego w naszym kraju, kto i jakie czynniki tym sterują, jak to sie odbywa. To jest jeden wielki mechanizm a jedo tryby napędzające są na samym szczycie. Zaczyna sie od polityków i giełd światowych a kończy na pani Krysi w sklepie z agrawkami czy pana Romana który produkuje "coś" tam bo jest na to obecnie koninktura. Nikt za do Was nie przyjdzie z czerwonym dywanem i nie zaprosi do pracy za 10 tyś, albo nie da wam pomysłu na super biznes. Trzeba samemu ruszyć głową a potem walczyć żeby utrzymać sie na rynku. Kto potrafi analizować i myśleć ten wie a kto jest leniem to tylko narzeka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem