Układy w gminie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 4

Działacz 09-02-17 22:07

Co sädzicie o pracy naszego ratusza

Odpowiedz Cytuj
Tubylec 09-02-17 22:28

Ooooo!!!! Najlepsza jest paniw urzędzie stanu cywilnego jak ci odpowie i zmierzy to topniejesz

Odpowiedz Cytuj
Rio. 14-02-17 19:09

Czy w gminie Łasin pracuje ten nędzny informatyk.Zablokowana Uchwała xxx/187/2017 wBiP nie otwiera. Celowo zablokowana bo w tej uchwale widać nieefektywne niegospodarne posunięcia Burmistrza iRady.

Odpowiedz Cytuj
Qbyła 15-02-17 0:21

Sekretariat i biura ościenne - kabaret na żywo hi-hi-hi ha-ha-ha ubaw po pachy za nasze podatki.

Odpowiedz Cytuj
Oli 15-02-17 9:39

No niestety jest jak jest czyli źle

Odpowiedz Cytuj
Były Radny. 15-02-17 10:04

Burmistrza należy wymienić.Nie potrafi przygotować uchwał czego potwierdzeniem są Sesje Nadzwyczajne bardzo często.W harmonogramie zebrań wiejskich nie wpisał godziny w Jankowicach i publikuje na stronie Urzędu,a mieszkańcy skąd maja wiedzieć.Nie wie jak pozyskać pieniądze na modernizację stadionu.Tego to nie będzie wiedział bo po prostu nie wie.Mówią,że specjalizuje się w piciu kawy w Przedszkolu.Powinien zrezygnować z Urzędu bo jak się po czasie okazało wybór nie trafiony.

Odpowiedz Cytuj
Zal.pl 17-02-17 8:27

Żal to negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającym z tego brakiem akceptacji rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją. Oj ciężko się pogodzić, ciężko. A może trzeba zająć się nową pracą i nie ogladać się za siebie. Szkoda zdrowia, ze zgryzoty może pikawa wysiąść.

Odpowiedz Cytuj
Ocena. 17-02-17 10:05

Jaki żal kto ma w Łasinie ?Chodzi tu o nieefektywne gospodarowanie finansami. Widać to w uchwałach na stronie BIP.Ci obecni gospodarze to porażka.Zainteresowani są zyskiem dla siebie a mieszkaniec się nie liczy. Przykład: podwyżki woda nieczystości.Tak nigdy nie było.I tak na wynagrodzenia i pochodne obecna władza w 2015r 1milion zł więcej 2016 r. 1.5mil.zl od poprzedniej.Jaki wniosek im jest dobrze ,a nam podwyżki wody scieków śmieci.Czy tak powinno być?To są żale zastanówcie śię.!!!!!!

Odpowiedz Cytuj
Slad1 17-02-17 10:06

To w końcu od kiedy będą obowiązywać podwyżki za odbiór odpadów komunalnych, poprzednia uchwała z naruszeniem prawa jeżeli chodzi o wejście w życie bo po dniach , teraz uchwał na nadzwyczajnej sesji zmieniająca termin na 14 dni od dnia opublikowania w dzienniku urzędowym województwa, a jak będzie termin przypadał w środku miesiąca to co dzielić opłatę wg dni. Powinny być indywidualne zawiadomienia do mieszkańców przy nakazach płatniczych, które są roznoszone i konkretna data o kiedy opłata obowiązuje np. od 1 kwietnia br.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawość. 17-02-17 13:19

Ocena jeżeli dobrze zrozumieliśmy Twój wpis, to na podwyżki plac 20015-16 dla włodarzy wydano 2,5 miliona zł więcej jak poprzednicy, pieniędzy z naszych podatków!!! Ale nami rządzą !!!!! A TAK MOŻNA??????

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem