Układy w gminie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 4

Lusia 18-02-17 19:58

Lepiej zrobic parking przed gmina tragedia z zaparkowaniem 50 tys jak znalazł ale dla intqeresantów i wt1en sposub 100 głosuw wiecej a pozoranta pogonic do szembruka!!!

Odpowiedz Cytuj
Pop 18-02-17 20:06

Jak można kogoś ściągnąć na dół, gdy ten, już tam, od dawna jest. To jak ułożył się w 2 dwa lata, tamtemu nawet 8=miu nie starczyło.

Odpowiedz Cytuj
Realista. 19-02-17 0:09

Tamtemu nie zależało na układaniu się ,miał swoje zdanie. Sam potrafił wszystko załatwić . Nie robił nic pod kontem wyborów,a przede wszystkim nie był zachłannym, za p. Kawskiego w Gminie nie było kliki! Nie długo wybory , powinien wrócić.

Odpowiedz Cytuj
Szembruk 19-02-17 16:21

Odnosnie planowanych inwestycji wodociągi w koncu ok.wieczne awarie orlik niegłupie inwestycje dla mieszkanców ale dofinasowac 50 tys dla zgkim powiem wprost głupota i to nie jeden tak mysle

Odpowiedz Cytuj
Samorządowiec 20-02-17 19:36

Płacimy coraz więcej pieniędzy za usługi komunalne. Można je obniżyć zwalniając tego nieroba, nieudacznika i kapusia. Niech idzie na emeryturę. My będziemy płacić mniej a w firmie oczyści się atmosfera.

Odpowiedz Cytuj
Tomek 20-02-17 20:28

Tego gnoja komunistę zwolnic .Co tensmierdziel tam chce.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec. 21-02-17 9:07

Na stronie Urzędu pojawił się terminarz zebrań ,a gdzie zebranie dla mieszkanców miasta Łasina. Nie możemy się doczekać.Chcemy tą władzę rozliczyć.Czekamy.

Odpowiedz Cytuj
Kurka wodna 21-02-17 21:04

Szare mydło z lat siedemdziesiątych cały czas włazi w tryby.

Odpowiedz Cytuj
Popatrz na siebie 23-02-17 9:25

Powiedz o mnie znów, pisz na mój temat, Pisz i mów co chcesz przecież siebie tym nie zmieniasz Powiedz o mnie znów, pisz na mój temat, Nie przebieraj w słowach, kuro, siebie tym nie zmieniasz Ten stan rzeczy mnie nie boli, chyba raczej wkurza, Gdy znów czytam komentarze i opinie tego durnia, Który tak na prawdę nie potrafi nic po za tym, On - widzi w moich oczach kraty, Ja - w doświadczenie znów bogaty, On ze mnie szydzi, typ mnie nienawidzi bo los spisał go na straty, a ja mam przed sobą przyszłość, Na mnie chce odbijać to co w życiu mu nie wyszło, Widzisz moje wady? spójrz na siebie najpierw pizdo, Spierdoliłeś wszystko, wtedy nie myślałeś a ja swego celu blisko, idę tam gdzie chcę i osiągam to czego pragnę, Bagnem, możesz nazwać tylko swoje życie a nie mnie I mą muzykę, co zazdrosna kuro że ja robię to co kocham, Że mam pasję i taktykę, to Cię boli czy przeszkadza? Ale to co mówisz o mnie, spora to przesada, Okej koleś spoko wiem pobudzasz wyobraźnię, to różnica Między nami że Ty stawiasz na fantazję, ja na rzeczywistość błaźnie. Powiedz o mnie znów, pisz na mój temat, Pisz i mów co chcesz przecież siebie tym nie zmieniasz Powiedz o mnie znów, pisz na mój temat, Nie przebieraj w słowach, kuro, siebie tym nie zmieniasz Ilu jest takich skurysynów co nic, tylko piedolą Kłapiąc chałapą oceniają wszystkich w około, Widzisz tylko moje wady, wybacz, nie jesteś lepszy, Popatrz czasem na siebie, ej Ty krytyk największy, Znam takich jak Ty, pantoflowa poczta szybka, Transmisja blod to stary, Twoja najlepsza ksywka, Definicja Twego życia oparta na pomówieniach, Żal Ci dupę ściska, czy co? lubisz oceniać? Trafi kosa na kamień, gwarancja 100 procentowa, Nie jeden chciał być cool, teraz wzrok ze wstydu chowa, Destrukcyjna to droga, więc po cuj wciąż piedolisz? Nie masz własnego życia? czy z zajawki to robisz? Ja wiem cudze w cuj boli, gdy sam nie masz za wiele, trzeba innym dopiedolić by się poczuć jak w niebie, Wbić pomiędzy żebra i odebrać nadzieję, Jak lubisz innych oceniać, lepiej popatrz na Siebie. Jestem sobą, ale wy to wiecie przecież lepiej, Z kim przebywam, gdzie, jak, kiedy, Wiecie też co pijam, ej, ostatnio usłyszałem, Jak to chodzę po osiedlach ciągle z ludzi się nabijam, Ej ofiary losu, z forum torby kaleczne, To co o mnie wciąż mówicie, to jest kura niedorzeczne, To z pewnością się nie sprawdza, jestem zwykły chłopak, Ale w Twoich oczach gwiazda, bo takiego ze mnie robisz, O mnie mówisz jako ten anonim, w oczy to mi słodzisz, Masz zajawkę na krytykę? żal Ci dupsko ściska, Że ten rap jest prosto z serca, nic nie grane pod publikę, Moje przemyślenia, fakty, Twoje są opinie nic nie warte, Plus te żarty, widać humor dopisuje, ja to nadal robię, Taki jestem, nie żałuje, widzę to co widzę, To co chcę, to tu opisuję, Esha - Kwiatek, Duet który nigdy nie zbastuje. Powiedz o mnie znów, pisz na mój temat, Pisz i mów co chcesz przecież siebie tym nie zmieniasz KWIATEK

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec. 23-02-17 12:12

Ten co wpisał ten wyżej post to ale Prostak.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem