Wybory 2018 - którzy radni zostają, którzy nie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 26 z 69

Hueue 30-09-18 10:06

Załóżcie sobie wszyscy forum na facebooku i tam podpisujcie się z imienia i nazwiska tymi swoimi zalami.

Odpowiedz Cytuj
Marta 30-09-18 10:34

Napisalam na fb swoje zale. I co? Zostalam zablokowana.;d smiech na sali. Tu nikt nie zablokuje i nie usunie komenarza ktory nie jest mu na rękę...;)

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec. 30-09-18 10:34
Nmm. :

A kto miał mu pomagać? Burmistrz!!! Miał samodzielne stanowisko za co był odpowiedzialny i miał zapłacone! A tak w ogóle jak można mieć pismo na biurku przez trzy miesiące i nie przeczytać! Jak te sprawy się potoczyły to kobylski dokładnie wie , szukał wśród społeczeństwa współczucia i kłamał!!!!! Takiego wybraliście na burmistrza!!! A ci co jeżdzili do marszałka to przynajmniej z efektem w odróżnieniu od tego waszego skrzywdzonego burmistrza!!!!!! Który nie jeżdził do marszałka i co za tym idzie nie przywiózł żadnych środków a wręcz zadłużył mieszkańców na 20 mil! A kłamie przez swoich forowiczów że nie zadłużył

Tu masz racje, decydując się na zajęcie takiego stanowiska trzeba być przygotowanym a nie laikiem i liczyc na pomoc innych a tytułuje się magister. Taki został burmistrzem !!!!

Odpowiedz Cytuj
Mieszkańcy miasta i wsi 30-09-18 11:11

Czekamy na debatę , bo chcemy wybrać tatę.

Odpowiedz Cytuj
Łasiniak 30-09-18 11:37

Najpierw kłamstwa a teraz oficjalne obrażanie Pana Krzysztofa Klonowskiego, no pięknię.No stronie Pana burmistrza wykorzystują osobę niepełnosprawną do publikacji oszczerstwa . Panie burmistrzu klatka z psami i ten baner pan publikuje jako swoją wizytówkę na swojej stronie fb. To skandal . Sięgnął Pan dna. Znamy tą osobę niepełnosprawną to młoda pani którą Wy sterujecie. Wstyd że mamy takiego burmistrza. Pozdrawiam. Wstyd mi że sięgnął Pan dna .

Odpowiedz Cytuj
Marta 30-09-18 12:35

Ale jakie oficjalne obrażanie! Na tym banerze nie ma nic zdroznego! Nie ma zadnego napisu obrażającego itd... a Ta mloda kobieta nie jest przez nikogo sterowana napisala otwarcie i szczerze co mysli to ze jest chora to nie znaczy ze nie potrafi sama od siebie wyrazic wlasnego zdania! Brawa dla niej!

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-09-18 13:21
Marta :

Ale jakie oficjalne obrażanie! Na tym banerze nie ma nic zdroznego! Nie ma zadnego napisu obrażającego itd... a Ta mloda kobieta nie jest przez nikogo sterowana napisala otwarcie i szczerze co mysli to ze jest chora to nie znaczy ze nie potrafi sama od siebie wyrazic wlasnego zdania! Brawa dla niej!

Faktycznie to wypada burmistrzowi. Psy wilki,zagroda i ten baner zero agresji, sielanka nie ma co gadać.To sama agresja!!! Też dostałem to fotkę ale sms-em . Parodia i kompromitacja naszych władz. To robota pewnie Panów Rafałów? a nie tej dziewczyny. przecież publikują to Panowie Rafałowie u siebie na stronach . Panowie wasza kampania jest bardzo brudna bardzo bb......Czysty wstyd kompletna kompromitacja dla władzy w Łasinie. Panie Krzysztofie My to widzimy i jesteśmy z Panem. Widać, że wzięli sobie za cel Pana Klonowskiego obrażać go . Bo prawda wyszła na jaw . Tak pięknie nami kręcili a za pazurami czarno mają. Ciekawe co jeszcze ukrywają mury urzędu.??? Oj ciekawe.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec. 30-09-18 13:35

Po co debata.Pan Klonowski ma debatować z człowiekiem,który zapaprał ŁASIN długiem na10 lat.Temat wyborów jest zakończony.To z takim ma debatować ?Drugie wydał decyzję administracyjną odmawiając budowę Biedronki.Panie Klonowski wygra Pan wybory w 100%.

Odpowiedz Cytuj
Zenek 30-09-18 13:59

Banery popsute. O zgrozo. Jeżeli jest się zwolennikiem drugiego to czy wiszą banery czy nie, nie robi różnicy. I tak zagłosuję na kogo chcę. Złośliwość ekipy RK nie ma granic. Zatajanie prawdy na temat budowy biedronki i zrzucanie winy
na pana Klonowskiego. Mało inteligentne posunięcie.
Zwalnianie pracy. To trzeba być bez serca. A jak pan panieRK czuję się kiedy nadchodzi ten czas że pan zostanie bez pracy? Nie fajne uczucie. Ale z takim uczuciem są osoby , z którymi przegrał pan sprawy w sądzie o niesłuszne zwolnienia. Długi, które pan po sobie pozostawia. Nasze dzieci będą to spłacać.

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-09-18 19:09

Nie jestem za nikim!!!
czy biedronka jest zadaniem własnym czy zadaniem zleconym gminy prwo samorzadowe?
c zy nie sa wazniejsze szkoły, ulice , chodniki , praca dla ludzi pks , pkp , przedszola, itp
a po drugie Biedronka juz miala byc od 10 lat w pięciu miejscach w lasinie i nie powstala nidzie?
DLACZEGO???? prosze sobie odpowiedzieć

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem