Wybory samorządowe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 142

Mieszkaniec 07-04-18 12:57

Jarosław Kaczynski nagrody oddał ,a Kobylski przyznawał kilka razy za nic czy też odda.Przypominam to pieniądze mieszkanców Miasta i Gminy Łasin Przypominam Pan Franciszek Kawski nagród nie dawał bo szanował każdą złotówkę swoich mieszkanców i podatki przeznaczał na Inwestycje.

Odpowiedz Cytuj
Jjjjjjjj 07-04-18 20:28

Kobylski Kawskiego wykiwał bo chodził od mieszkańca do mieszkania i płakał jako mu krzywdę zrobił. Dziś poznaliśmy Kobylskiego i jaka była prawda i jaki to pan.Liszy się kasa kasa i nagrody pienięźne, obiecanki. To cwaniak który za pieniądze publiczne czyli nasze pieniądze już robi sobie reklamę tu kwiatki czekoladki, wycieczki, delegacje, kilometrówka na swój samochodzik to wszystko z naszych pieniędzy.A na drogi i chodniki zabrakło i trzeba było gminę zadłużyć i potężny kredyt wziąć. Jestem za rozliczyć ich.Pis to zrobi albo przyszły burmistrz. Co do Pana Przewodniczacego Powiatu Krzysztofa Klonowskiego super facet I nie kłamnie pomaga nam od lat, widzą to wszyscy a o kandydowanie to trzeba go zapytać wprost czy startuje. Ja i moja rodzina na niego zagłosuje bo szacunek u ludzi ma i poparcie. Ale mam też pytanie czy jako Szef Rady Powiatu nie przyznawał nagrody Staroście lub premi i czy sam nie brał nagród i premi.

Odpowiedz Cytuj
Jerzy górski 08-04-18 18:59

Wielkie brawa dla osób piszących negatywnie o obecnym burmistrzu, BRAWO WY , ciekawi mnie ile pan szanowny KLONOWSKI wam płaci za te wypociny-tępi Łasiniacy, a co do kandydatury pana Klonowskiego to powinien być biskupem a nie burmistrzem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 08-04-18 21:02

Kogo nazywas tepymi łasiniakami bo piszą tu prawdę. Czytam te fora i dziś się wypowiem. PRAWDY SIĘ DOMAGAMY..Łasin ma Kobylskiego dosyć ja on mógł brać tyle pieniędzy za tak marne efekty. Albo zatrudniać dyrektora ZGK który nie był nigdy kierownikiem a za ten brak kwalifikacji Kobylski dał mu pensję prwie jak ministrowi. Łasiniacy nie są tempi.I wywalą obecnego za przenosić.

Odpowiedz Cytuj
Wojtek W 08-04-18 21:30

Ja pierniczę ale mają tupet nazywają nas tępymi Łasiniakami. Panie Klonowski niech pan startuje przynajmniej ma Pan głowę na karku doświadczenie samorządowca szanują Pana i Pana rodzinę i ma Pan nas tepych Łasiniaków za sobą. Mam kuzyna rolnika w Szonowe i tam też są same pozytywne wypowiedzi o Panu. Pozdrawiam. Tępy Łasiniak co ma też dosyć tej władzy

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 09-04-18 14:46

Na burmistrza powinnien wrócić p Franciszek Kawski . To jedyna kandydatura która się sprawdziła. Prawdziwy gospodarz, on gminy nie zadłużył , zrobił bardzo dużo pozostawiając obecnemu finanse na plusie z opłaconymi inwestycjami. A oni co robią roztrwaniają pieniądze na lewo i prawo . W reultacie żeby wygrać wybory zadłużą mieszkańców. Kobylski kłamie na zebraniach , że pozyska pieniądze zewnętrzne w 2019r bo wtedy będą KŁAMSTWO . Pieniądze były i są tylko trzeba umieć się po nie schylić a tego to on już nie potrafi po prostu nie umie. Tylko dobry gospodarz to łasiniak Pan Franciszek Kawski. Zapraszamy !!!! Co, nie mam racji???

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec Szczepanki 09-04-18 20:54

Pan Franek to już historia. Co do szans trudno ocenić. Ludzie go nie wybrali i to koniec kariery. Tak skonczył też p.Kowarowski. Tak też skończy obecny po prostu przegra wybiorą innego ten przegra za pazerność i rozdawanie pieniędzy wybiorą pewnie kogoś z PiS u. Chyba że wystartuje Pan Klonowsik i to prawda , że wszyscy o niego pytają i go chcą oj tak . Mnie też pasuje jest o.k.

Odpowiedz Cytuj
M 09-04-18 21:23

Tępy Łasiniak informuję radna Osimska obgaduje Pana Przewodniczącego Powiatu Krzysztofa Klonowskiego. Wstyd Halino. Powiat za przyczyną Pana Klonowskiego buduje nam drogę. Oj wstyd.

Odpowiedz Cytuj
M 09-04-18 22:17

Przepraszam za błąd w nazwisku w poście j.w. oczywiście poprawne nazwisko to p radna.Osińska co nie zmienia faktu, że obgaduje delikatnie mówiąc a taka kościelna.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkancy gminy 09-04-18 23:05

Jeżeli chodzi o Pana Franciszka to należało by powiedzieć że historia lubi się powtarzać !!!! , Nie porównuj go z Kowarowskim , króry nic nie robił. Pan Kawski przegrał przez fałsz
i kłamstwo obecnego burmistrza i jego kolesiów. My właśnie słyszeliśmy że Pan Kawski będzie kandydował !!!!! I tak ma być!!!! pozdrawiamy......

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem