Wybory samorządowe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 22 z 142

Wezuwiusz 23-06-18 9:40
Mama :

Oj to głowa boli co za pierdoły piszecie . Zapytajcie pana K dzięki komu nie ma innych marketów w łasinie tylko carefour . Działania zależą od zasobności porfela miejskiego a nasze podatki to wystarczą na niewiele . Nie ma przemysłu to i kasy nie ma . Ogarnijcie się i rozsądku w ocenach bo z pustego u Salimon nie naleje !

..Salimon nie naleje ,ale może z lampy Aladyna wyskoczyć Dżin !!

Odpowiedz Cytuj
123 23-06-18 10:41
Gość :

Jego pieski ze stadionu szczekają. Ciekawe jak będą śpiewać po wyborach i po zmianie burmistrza. Bo zmiana nastąpi to pewne jest. Mieszkańcy gadają kto obrabia tyłek i kłamstwami odrzuca. Jestem bardzo ciekawy co będą gadać ci sami obrabianie po wyborach .Życzę powodzenia Panie Krzysztofie

Tu jest trafienie super. Tylko nie wszyscy pracownicy ze stadionu bo są i wporzatku pracownicy co myślą tylko o sporcie.Zadymaę polityczna robi ten mały filozof. No i obecny mądra co go wybrali a jego hobby to gołąbki a przedtem robił w tej firmie co kary za masło płaci . Za robotę się westa a ni za kampanię bo za to wam płacą.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 23-06-18 11:00

Mareczek i Przemęczek oj oj wielkie fe także postępowanie . Ja nic złego nie powiem o Panu Klonowskim wręcz przeciwnie takich ludzi cenię. To szanowany mieszkaniec a ci co go obgadują to sami sobie wystawiają opinię. Znam człowieka to wielki społecznik. No a co z naszym świętem Łasina nic burmistrz nie robi. Pytam dlaczego???

Odpowiedz Cytuj
Dir 23-06-18 11:20

Miałeś swoje święto dni Łasina z wymarzoną i upragnioną impreza disco polo.

Odpowiedz Cytuj
Spokojny 23-06-18 11:22

Dni Łasina za tego burmistrza nie obchodzi się na Jana czyli 24 czerwca tylko w maju jako majówka ha ha ha. Majówkę za to przenieśli na dożynki. Niewiesz tego. Co do Pana Klonowskiego naprawdę szanowany mieszkaniec i nie wynosi się co to nie on.Życzę żeby wygrał. Obecny nie zawiódł nawet tym obgadywanie a też to robi bo sam słyszałem a to wstyd.

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-06-18 11:29

Obecny burmistrz zawiódł wszystkich. Bardzo mało zrobił a obiecywał ho ho...Teraz jak czytałem posty jego pracownicy go tłumaczą to żenada ja czuję się oszukany i tyle.

Odpowiedz Cytuj
Hm 23-06-18 11:40

Jeden jest tylko wychwalany a drugi linczowany za wszystko na forum na którym od zawsze każdy jest tylko mieszany z błotem. Zresztą zanim była jakaś wiadomość o startowaniu i zaczęła się kampania też były tylko negatywy. Niektóre finał miały nawet w sądzie. Nad tym należy się zastanowić raczej.

Odpowiedz Cytuj
Spokojny 23-06-18 12:25

Nie interesują mię twoje straszenie o sądzę pisze prawdę. Obecny burmistrz zawiódł i to jak. Może chcesz podyskutować jak i komu stanowiska porozdawał i za ile pracują po podwyżkach. W Łasinie rządzi burmistrz z listy SLD. I co ko kłamstwo jak ta właśnie jest. Tak właśnie rządzi że ludzie się kłócą a społeczeństwo ma takich manipulacji dość. Za poprzednika było inaczej. Piszesz bzdury kto tu jest linczowany. Facet się do tego nie nadaje i już. A szanowanych mieszkańców nie pozwolę żeby obrażać trochę jeszcze ich w tym mieszka. Pan Klonowski nikomu nic złego nie zrobił i ludzie go cenią. Teraz jest nagonka na niego bo startuje każdy ma prawo startować. Zachęcam innych niech startują bo obecny burmistrz do wymiany.

Odpowiedz Cytuj
Hm 23-06-18 13:08

Pisz co chcesz byle prawdę. Ja piszę tylko o tym, że jeden ze startujacych jest tylko wychwalany a wcześniej zanim startował też była tylko fala negatywnych komentarzy o nim i niektóre sprawy miały finał w sądzie. Nie mówię, że to źle bo takie pomówienia powinno się karać. Ale dobrego słowa przed startem kampanii tam nie było. A drugi krytykowany za wszystko, spodenki, kgw i nie wiadomo co jeszcze. Ludzie. No i to wszystko na forum na którym od zawsze każdy jest tylko mieszany z błotem. Więc to wszystko jest co najmniej trochę dziwne. I nad tym należy się zastanowić. Rozsądku życzę, nie dajcie się ogłupić i zaślepić.

Odpowiedz Cytuj
Gość 23-06-18 14:55

Każdy wie że poprzedni burmistrz był bardzo mocno krytykowany przez obecnego .Ludzie dali się nabrać ja też ale dziś jest podsumowanie czterech lat .Lat niestety straconych i ci sami wyborcy co ich wpuszczono wtedy w maliny mają obecnego dosyć.Te niezadowolenia i krytyka jest uzasadniona .Co do pożegnania w krótkich porteczkach Pana Henryka to jest kompromitacja i tego nie idzie inaczej określić . Każdy o tym gada.Przepraszam że dyskutuję na ten temat ale też jestem przeciw obecnemu burmistrzowi .Obiecał swietlice ludziom i gdzie są ?? Tak jak piszecie zawiązała się prywata .

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem