Wybory samorządowe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 142

Podatnik 24-04-18 11:34

No to jak jest z tymi podatkami? cały czas czekam? Ile twoich złotówek jest w budżecie gminy rocznie? ile na co zostało przeznaczone? hmm...? zabrakło języka w gębie czy głupoty piszemy?

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-04-18 13:06

Te urzędnik ile dałeś tych premi albo sam dostałeś. PiS to rozliczy albo nowy burmistrz. A wtedy zabraknie w Łasinie papieru toaletowego bo nie jeden się. O...... Mamy dosyć wydawania naszych tak naszych pieniędzy na twoje premie i zabytki.

Odpowiedz Cytuj
Mietek 24-04-18 13:37

Macie racje roztwonił nasze pieniądze a teraz po kredyt do banku poszli na dziwne inwestycje np Kościuszki . Zgadzam się tam był dobry asfalt. Jeszcze pewnie z rozpaczy że przegra a przegra bo wszyscy to powtarzają i mają racje. To jeszcze inne bzdurne wydawanie pieniędzy przed nami.Kobylski zadłużył Łasin i tak ten pan zostanie zapamiętany.

Odpowiedz Cytuj
Podatnik 24-04-18 14:38
Gość :

Te urzędnik ile dałeś tych premi albo sam dostałeś. PiS to rozliczy albo nowy burmistrz. A wtedy zabraknie w Łasinie papieru toaletowego bo nie jeden się. O...... Mamy dosyć wydawania naszych tak naszych pieniędzy na twoje premie i zabytki.

Pytam raz jeszcze jakie to nasze pieniądze? Ile twoich pieniadzy jest w budzecie miasta? Ile twoich złotowek trafiło do Łasina i zostało wydane? czy piszecie bzdury i nikt tutaj nie umie sie merytorycznie wypowiedzieć? skonczcie juz ta zalosna nagonke zanim wszyscy bedziecie tu z imienia i nazwiska przepraszac za pisanie glupot. albo zacznijcie wypowiadac sie merytorycznie. pytam raz jeszcze. Ile twoich pieniadzy jest w budzecie miasta? Ile tego co jest odprowadzane z twojej wyplaty trafia ostatecznie do Łasina?

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-04-18 14:50

Trzeba nieś fiu fiu w głowie żeby mieć zastępcę w Łasinie pytam po co i za ile???? I jeszcze przyjeżdża ze świata tu robić. Ile to nas ten fachowiec kosztuje bo pewnie nie mało. Też czuje się oszukana i nigdy na Kobylskiego nie zagłosuję. Mam swojego faworyta niech tylko wystartuje a Łasiniacy wraz z gminą go wybiorą bo go chcą to fajny lubiany facet i sprawdza się w samorządzie każdy to wie . Pozdrawiam Pana Krzysztofa niech pon startuje.

Odpowiedz Cytuj
Jogi 24-04-18 17:36

Trzeba mówić po imieniu.Najlepszym włodarzem miasta był by Pan Krzysztof Klonowski.Człowiek charyzmatyczny znający zagadnienia samorządowe zna bardzo dobrze potrzeby miasta ,twardy prowadzeniu negocjacji tyle co załatwił dla Łasina jako miasta i poszczególnych wsi to tylko mu pogratulować i życzyć żeby wystartował na burmistrza miasta i gminy.To jest człowiek odpowiedni do piastowania tej funkcji.

Odpowiedz Cytuj
łasiniak 25-04-18 9:54

W biedronce za darmo nie dają.Jak jest promocja to jest taniej a pózniej ceny są takie jak w innych sklepach

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec Wydrzno 25-04-18 11:23

W Wydrzno na zebraniu o tym też gadano. Burmistrz tłumaczył się dlaczego biedronki niema takie dziecinne gadanie i obiecanki jak zwykle.Właściwie to poinformował nas że startuje. Bo tak naprawdę to przez cztery lata biedronki niema t tego tematu nie ogarnął i to wina jest jego burmistrza. I wtedy wstał pan Klonowsik i powiedział jakoś tak, że na wybory to jeszcze czas teraz to trzeba się wziąć za robotę a nie za kampanię wyborczą. Dosypał też o biedronce i to jak.,że on otwiera sklepy w innych miastach przy biedronce i polo i go to wogóle nie rusza. a tłumaczenie Burmistrza to bajki dla dzieci że w Łasinie coś nie może powstać. Jestem za Panem Klonowskim bo usłyszeliśmy prawdę. A burmistrz był zgaszony.

Odpowiedz Cytuj
Jasiu 25-04-18 13:59

Co za lanie wody ? przed Biedronkami setki samochów a przed Cerfurami jednostki to chyba o czymś świadczy !!!!! Tych dwóch panów nadają się tylko właśnie do lania wody!!!! Jedyną sprawiedliwą i konkretną osobą na to stanowisko to pan Kawski! !! Zostawił Łasinowi inwestycji za miliony !!!! I taka jest prawda zapisana już w historii Łasina

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://lasin.istrefa.com

istrefa gmina Łasin | istrefa powiat grudziądzki | istrefa kujawsko-pomorskie | istrefa Polska

Łasin - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 86-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem